O firmie

Poznaj nas
Jesteś tutaj: Home / O firmie

Dyn-Pol – ponad 16 lat doświadczenia i obecności na rynku

Trochę historii

Firma Dyn-Pol została założona w 2003 roku. Od tego czasu udało nam się w znacznym stopniu rozwinąć i udoskonalić produkcję pestek dyni. Ogromnie się cieszymy, że z roku na rok zainteresowanie tego typu towarem stale rośnie a my możemy rozszerzać grupę naszych odbiorców. Uprawa dyń od zawsze była naszą pasją, dlatego rozwój i udoskonalanie procesu produkcji stało się naszym priorytetem.

Doświadczenie, które zdobyliśmy przez wiele lat naszej pracy skutkuje bardzo dobrą jakością towaru oraz nowoczesnym procesem produkcji.

Dysponujemy wyspecjalizowanym do produkcji pestek dyni parkiem maszynowym wraz z sortownikiem optycznym. Prowadzimy sprzedaż zarówno kwalifikowanego materiału siewnego jak i maszyn do uprawy dyń, m.in. kombajnów do wybierania pestek, pielników hydraulicznych, zgarniaczy do dyń. Dzięki tym maszynom proces produkcji jest naprawdę uproszczony i przyspieszony.

W 2004 roku jako pierwsi w regionie (może nawet i w Polsce) sprowadziliśmy kombajn do wybierania pestek dyni. W krótkim czasie maszyna ta zrewolucjonizowała proces wybierania pestek dyni mimo początkowego, sceptycznego podejścia osób je uprawiających. Dla przykładu – tydzień pracy tradycyjnej, ręcznej wybieraczki to jeden dzień pracy kombajnu.

W 2009 roku jako pierwsi w regionie (w Polsce zdarzały się już nasadzenia, ale na niewielką skalę) posadziliśmy pestkę dyni bezłupinowej. Aktualnie coraz większą popularność wśród rolników zdobywa odmiana austryjacka i jest uprawiana w Polsce na coraz większą skalę.

W 2012 roku firma DYN-POL została partnerem i oficjalnym dystrybutorem na Polskę maszyn firmy Şimşek Tarım Makinaları – producenta min. kombajnów do wybierania pestek dyni.

W 2013 roku uruchomiliśmy produkcję pielników hydraulicznych z podsiewaczem nawozów oraz zgarniaczy do owoców dyni.

Galeria

Zapraszamy do współpracy

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych odbiorców do współpracy z naszą firmą. Z roku na rok nasza działalność prężnie się rozwija, stale wzrasta potencjał produkcji i zapotrzebowanie na nasze produkty, dzięki czemu możemy dostarczyć towar coraz to większej grupie odbiorców. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, bądź mają jakiekolwiek pytania – bardzo prosimy o kontakt.

PRZEJDŹ DO KONTAKTU